tarcze, bębny i klocki hamulcowe

Hamulce bez tajemnic

Porady i ciekawostki na temat hamulców samochodowych

Części Bosch dla układu hamulcowego

15-01-2016

Układ hamulcowy w samochodzie to wszystkie elementy, które mają na celu zatrzymanie auta będącego w ruchu a także utrzymanie go w miejscu np. na górce. Każdy samochód, zgodnie z przepisami, powinien być wyposażony w hamulce. Zresztą podpowiada to zdrowy rozsądek bowiem jazda bez hamulców jest niezwykle niebezpieczna.

części układu hamulcowego bosch

Części układu hamulcowego bosch

Na rynku motoryzacyjnym jest wielu dobrych producentów części układu hamulcowego. Bosch to marka, która bez wątpienia należy do czołówki. Producent dokonał niejako przełomu w dziedzinie hamulców. Bosch to twórca systemów bezpieczeństwa zarówno czynnego, jak i biernego (ABS, ASR, ESP, BAS). Nie da się więc ukryć, że niemiecka marka jest symbolem innowacyjności i bezpieczeństwa w motoryzacji. Bosch posiada w swojej ofercie pełną gamę podzespołów układu hamulcowego.

Części Bosch to gwarancja najlepszej jakości

Ponadto niemiecka marka może pochwalić się własną odlewnią, która umożliwia wnikliwą kontrolę jakości wytwarzanych elementów układu hamulcowego. Firma oferuje klientom niemal wszystkie podzespoły, które stosowane są w układach hamulcowych popularnych samochodów produkcji europejskiej. Dodatkowo Bosch posiada multum torów testowych, które rozmieszczone zostały w różnych strefach klimatycznych. Pozwala to testować i stale ulepszać oferowane rozwiązania. Wszystko po to, by zwiększyć bezpieczeństwo kierowców.

Kategorie: Artykuły, Bosch

Tagi: , , ,

Śledź nas poprzez kanał RSS 2.0

komentarze 3

przez henryfordIII

Dnia 18 stycznia, 2016 o godzinie 07:33

generalnie uważam, że Bosch to najlepszy producent części zamiennych na rynku… trudno nie polecić!

przez Marta

Dnia 23 stycznia, 2016 o godzinie 11:34

Solidne są to części 🙂

przez Autorzeczoznawcy

Dnia 26 marca, 2016 o godzinie 21:53

Nie da się ukryć, Bosch to jednak solidna marka 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.