Komu dedykowana jest nasza witryna?

Centrum Hamulcowe to strona przeznaczona dla wszystkich miłośników szeroko pojętej motoryzacji. Wychodząc z założenia, że układ hamulcowy to jeden z najważniejszych elementów współczesnych samochodów, postanowiliśmy trochę przybliżyć ten temat przeciętnemu kierowcy. I właśnie do przeciętnego kierowcy chcemy dotrzeć – nie tylko do osoby znającej mechanikę samochodową od podszewki, ale również i do kompletnego laika.

Kiedyś, dawno temu, kiedy o samochodach wiedzieliśmy tylko tyle, że mają cztery koła, dostęp do informacji był znacznie trudniejszy niż obecnie. Mimo to, wciąż w polskim internecie brakuje stron, które w sposób wyczerpujący i profesjonalny tłumaczą pewne zagadnienia.

Co odnajdziesz na naszym serwisie?

Nasz zespół redakcyjny składa się z kilku osób, które na co dzień pracują w branży motoryzacyjnej i znają ją od podszewki. Można więc powiedzieć, że portal powstał z pasji do samochodów – od nas dla Was.

 

Na łamach tego serwisu skupimy się głównie na zagadnieniach powiązanych z samochodowym układem hamulcowym, a szczególnie – tarczach, bębnach i klockach. Pomożemy Ci w wyborze odpowiednich komponentów, wskażemy jak rozpoznawać objawy usterek i jak naprawić drobne awarie.

 

Jeśli masz pomysły dotyczące funkcjonowania portalu i uwagi odnośnie zamieszczanych treści, skorzystaj z zakładki „Kontakt„. Na każdą wiadomość postaramy się odpowiedzieć szybko i w sposób satysfakcjonujący.

Góra