Zimmermann wprowadza nowe tarcze hamulcowe

Opisywana na łamach naszego portalu firma Otto Zimmermann wprowadza na rynek nowe referencje lakierowanych tarczy hamulcowych, zarówno standardowych jak i sportowych. Sprawdźcie niżej do jakich samochodów producent przewidział nowe modele tarcz.

Aktualizacja oferty objęła 23 nowe referencje. Seria sportowa obejmuje 15 nowych pozycji, z czego znaczna większość przeznaczona jest do aut, które swoją premierę na rynku miały stosunkowo niedawno. Usatysfakcjonowani mogą być posiadacze nowego BMW serii 5 (F10/F11) z jednostkami napędowymi 530d, 535d czy z napędem hybrydowym ActiveHybrid oraz do usportowionych modeli Mini Coopera S i John Cooper S Works (w poszczególnych wersjach nadwozia: 3-drzwiowy, cabrio, coupe, clubman czy roadster).

Poza tym, dla klientów Zimmermanna producent przewidział także 8 standardowych referencji, gdzie znalazły się produkty do takich aut jak Mercedes CLS (C218) z silnikami CLS 250 CDI, 350, 350 CDI czy 350 CDI 4-Matic oraz dostawszych – nowego Opla Movano i Renault Master III.

Wszystkie nowości Zimmermanna zostaną zaprezentowane na stoisku firmowym na targach Automechanika we Frankfurcie, które odbędą się w przyszłym tygodniu. Produktów tych jeszcze nie testowaliśmy, ale jesteśmy pewni, że są dobrej jakości – Zimmermann znany jest bowiem z niezawodnych i trwałych podzespołów.

Redakcja

Zostaw odpowiedź

Podany adres e-mail nie będzie widoczny.

Góra