Klocki i tarcze hamulcowe Textar

Marka Textar już od początku istnienia odgrywa znaczącą rolę na globalnym rynku części zamiennych. Hamulce Textar produkowane są na całym świecie, zarówno na pierwszy montaż, jak i na potrzeby aftermarket. Produkty Textara stały się z czasem synonimem oryginalnej jakości, bezpieczeństwa, najwyższego komfortu hamowania i długiej żywotności.

Textar posiada w swojej ofercie klocki hamulcowe do ponad 1150 modeli samochodów, co jest jedną z największych ofert w Europie. Wszystko to w jakości OEM, co sprawia, że okładziny marki Textar to idealny wybór dla rynku wtórnego.

Textar opracował także specjalne klocki hamulcowe Textar epad, których głównym założeniem jest osiągnąć czystsze, cichsze i bardziej komfortowe hamowanie. Wyniki zaskoczyły nawet stwórców, którzy dzięki najnowocześniejszej technologii i niepowtarzalnej mieszaninie materiałów ciernych sprawili, że że alufelgi i felgi chromowane pozostają czyste i lśniące tak długo, jak nigdy. Dodatkowo, Textar epad są ciche, komfortowe i charakteryzują się skutecznością wymaganą od liderów światowego rynku.

Klocki hamulcowe Textar idealnie pasują do tarcz hamulcowych tego producenta, tworzą one idealne połączenie, zapewniające wysokie bezpieczeństwo, komfort oraz długą żywotność. Ponad 1400 typów tarcz hamulcowych Textar jest wytwarzanych według wszelkich specyfikacji dotyczących produktów na pierwszy montaż. Tarcze hamulcowe Textar są doskonale dostosowane do wydajności i zużywalności klocków hamulcowych tej samej marki.

W ofercie Textar znajdziemy także około 390 typów szczęk hamulcowych i ponad 190 rodzajów bębnów hamulcowych odlewanych i szlifowanych zgodnie z wymogami oryginalnego wyposażenia. Bębny hamulcowe Textar są produktami niezwykle wytrzymałymi, zarówno pod względem odporności na wysokie temperatury jak i zwykłą eksploatację.

Oprócz wyżej wspomnianych produktów Textar posiada w swojej ofercie także szeroki wybór akcesoriów, płynów hamulcowych, smarów Cera Tec i środków czyszczących do hamulców. Sprawia to, że Textar posiada kompleksową, pełną ofertę dla układów hamulcowych do samochodów osobowych.

Redakcja

Zostaw odpowiedź

Podany adres e-mail nie będzie widoczny.

Góra